mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 6. 8. - 19. 8. 2018 nejčerstvější turistické atraktivní akce po celé Jižní Moravě

6. 8. - 19. 8. 2018 nejčerstvější turistické atraktivní akce po celé Jižní MoravěDatum konání:
6.8.2018
Datum ukončení:
19.8.2018

Vážení a milí příznivci Jižní Moravy, posíláme Vám aktuální NEWSLETTER s výčtem těch nejčerstvějších turisticky atraktivních akcí, které se konají na území celé Jižní Moravy v termínu 6. 8. - 19. 8. 2018. Otevřít, stáhnout i vytisknout si jej můžete ZDE.

Pro lepší přehlednost a Vaši rychlejší orientaci jsme je roztřídili podle 5 oficiálních turistických oblastí Jižní Moravy: 

  • Brno a okolí
  • Moravský kras a okolí
  • Pálava a Lednicko-valtický areál
  • Slovácko
  • Znojemsko a Podyjí

TIP: turistická informační centra po celé jižní Moravě pro Vás vybrala ta nejlepší místa, kam se zajít v horkém létě zchladit. Skvělé koupaliště a vodní nádrže vybírejte zde: http://bit.ly/KamkVodě2018

Věříme, že Vám touto cestou pomůžeme při plánování Vaší rodinné dovolené, poznávacího výletu či pracovní cesty na Jižní Moravě.

Hledáte-li více praktických informací či tipů na turistické atraktivity tohoto oblíbeného kraje slunce a vína, zavítejte na náš Oficiální turistický portál Jižní Moravy www.jizni-morava.cz.

Pokud Vás některá z akcí či tato služba automaticky zasílaného Newslettru zaujala a chtěli byste ji doporučit svým známým, pošlete jim nabídku pravidelného odběru na následujícím odkazu.

Těšíme se na Vaši návštěvu Jižní Moravy a doufáme, že se k nám budete vždy rádi vracet!

Váš Oficiální turistický portál Jižní Moravy