Obec Moravské Málkovice
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Kamenictví GÁL nabízí své služby

Kamenictví GÁL nabízí své službyDatum konání:
13.5.2024

Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:Pro naši obec nabízí své služby kamenictví G.A.L s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle:777-888-332 Nabízí:• Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení• broušení starých hrobů• kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování• veškeré opravy a úpravy Vašeho hrobu• dnes sleva až 30%• opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332